IEGH66-1-72-40.0-91-V
,In Stock,Ship Today
Part Number:
IEGH66-1-72-40.0-91-V
Manufacturer:
Airpax-Sensata Technologies
Description:
CIR BRKR 40A 250VAC 80VDC